10 rm kuiva kütteklotsi tasuta! 09. jaan

veikko  
Kui lubad endale sellel sügisel 2-toalise ahiküttega korteri Põlvamaal, Laheda vallas, Himma külas, saad kauba peale 10 rm kuiva kütteklotsi. Lisaks teen Sulle eriti soodsa pakkumise, kui soovid oma uut korterit sisustada kvaliteetse männipuidust mööbliga. Nii küttepuu, kui mööbli kohaletoomine on tasuta!

Miks valida elukohaks Himma küla?

Korterelamu asub Võru-Põlva maanteest vaid sajakonna meetri kaugusel. Bussipeatus on siinsamas ning ühendus Põlvaga hea. Ka kohalik kauplus "Lemmik" on vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel. Paari kilomeetri raadiuses on mitu ilusat järve. Ümbruskond annab võimaluse viibida värskes õhus. Kiviviske kaugusel asuvad rikkalikud seenemetsad mis annavad sügisel priske saagi.Hoolimata maantee lähedusest võimaldab elukoht siiski piisavalt privaatsust. Selleks annab panuse kaunis ning hoolitsetud park maja ees, kus lastelgi tore ning turvaline kaaslastega mängida. Ja kaaslastest neil siin juba puudust pole! Külas elab hulgaliselt noori lastega peresid kes üheskoos vanema generatsiooniga moodustab ühe suure ning sõbraliku seltskonna.
Ka kõige karmimal talvel pole karta lumevangi jäämist - selle eest kannab hoolt Laheda vallavalitsus ja teed on alati puhtad. Maja ees on küllaldaselt ruumi auto parkimiseks, ning muretseda pole vaja - naabrivalve eest hoolitseb sõbralik majarahvas. Himma külas levib ka Elioni kiire traadita internet mistõttu vaatamata rahulikule ning kaunile maakohale on Teil ligipääs kogu maailmale.


Maja taga avaneb kaunis vaade põldudele ning metsadele. Siin saad jalutada oma lemmikloomaga või kuumal suvepäeval lihtsalt päikest võtta. Majast vasakule jääb väike tiik ning selle kaldalt algab rada mis viib läbi metsatuka. Siin on olemas  võimalus nii suviseks grillimiseks kui ka pesu kuivatamiseks. Maja juurde kuulub ka väike aialapp, kus on võimalik endale meelepärast kasvatada.
Kortermaja juurde kuulub ka puukuur, kus on võimalik hoida talviseid küttevarusid. Meenutan siinkohal, et korteri ostuga kaasneb 10 rm tasuta kütteklotsi mille toon Teile ise kohale. Vajaduse korral võtke ühendust, ning ma annan nõu kuidas saada veel küttematerjali eriti soodsa hinnaga. Kui Te elate hetkel keskküttega korteris, siis nüüd vähenevad Teie kulud mitmekordselt!

Lisaks sellele on teil võimalus leida ka töökoht. Siinsamas üle tee paikneb Eesti üks tuntumaid mööblitootjaid AS Suwem. Kui oled juba korteri ostule mõelnud, kuid lahtiseks on jäänud veel tööl käimise küsimus, siis kiirusta! Just täna otsib ettevõte seoses laienemisega enda kollektiivi tublisid ning töökaid inimesi.
Kui oled ennast uues kodus sisse seadnud ning töökoht paistab lausa köögiaknast ei ole remondikuludele katte leidmine Teie esimene mure. Kuigi maja ise on pärit kuuekümnendatest on siin väga palju ära tehtud. Köök on täielikult renoveeritud. Vahetatud on aken ning soojustatud välisseinad. Köögis on valamu koos kapiga ning vahetatud kogu veetorustik. Põrandal on kvaliteetne tammepuidust laudparkett.


Köögi kütab soojaks vastvalminud ning suurepärase tõmbega pliit. Siin valmivad kiiresti Teie lemmikroad, kuid läbi pliidi klaasukse on ka niisama mõnus õhtuti tuleleeki jälgida ning puude praksumise saatel mõtiskleda. Kütteklotsid, mida Teile korteri ostu korral tasuta pakun sobivad siia ideaalselt, ning jätkuma peaks nendest pikaks ajaks.
Sama tähtis paik on vannituba ja ka siin on remont juba tehtud. Ruum on täielikult soojustatud ning kaetud kvaliteetsete kahhelkividega. Välja on vahetatud kogu toru ning juhtmestik. Duśśinurk ning wc paiknevad samas ruumis. Siin on ka mahukas valamukapp ning piisavalt ruumi pesumasina tarbeks. See on koht, kus pärast pikka tööpäeva kuuma duśśi all lõõgastuda.


Sooja vee eest nii vannitoas kui köögis kannab hoolt mahukas boiler. Valamukapi kohal seinal on suur peegel ning valgusti. Duśśinurk on eraldatud kardinaga. Kogu töö on teostatud oma ala asjatundjate poolt seega kvaliteedi pärast muretseda ei maksa.
Osaline remont on teostatud ka esikus. Seinad on kaetud kipsplaadiga ning pahteldatud. Saad valida meelepärase seinavärvi ise. Nõukaaegne juhtmestik on ka siin välja vahetatud. Samuti on paigaldatud uus elektrikilp. Sarnaselt köögile on põrand kaetud kvaliteetse tammepuidust laudparketiga. Ka välisuks on uus ning turvaline.


Tubades on remont veel tegemata seega need on Teil võimalik kujundada täiesti oma maitse järgi. Suur tuba on läbikäidav ning sellest viib uks väiksemasse tagatuppa. Toad on valgusküllased , sest õhtupäikese suunas avanev elutoa aken katab praktiliselt tervet otsaseina, ning sellest avaneb vaade ümbruskonna kaunile loodusele.
Talvekülmade pärast pole siin vaja muretseda, sest korralik puuküttega ahi ulatub nii elu- kui tagatuppa ning kütab kergesti ära kogu rohkem kui 40 m2 suuruse korteri püsides kaua soe. Küttepuid tuleb tuua küll teisele korrusele, kuid puukuur pole majast kuigi kaugel. Kütmiseks võib kasutada ka kütteklotsi, mida selle korteri ostuga kaasneb tasuta lausa 10 rm!

Toad on hetkel tühjad kui mitte arvestada mahukaid seinakappe köögis. Samuti on tagatoa seinas sisseehitatud riidekapp - kuid see pole probleem. Te saate vajadusel kogu sisustuse parima hinnaga! Helistaga telefonil 58 34 11 79 ja küsige juba täna parima hinnaga voodeid, kappe, kummuteid või mida iganes hing ihaldab. Transport ning paigaldus on Teile täiesti tasuta!
Helistage juba täna telefonil 58 34 11 79 ning lepime kokku millal võite tulla oma tulevast korterit üle vaatama. Täiendavate küsimuste korral võite ka kirjutada e-maili aadressil veikko@himmex.eu .

See kõik saab Teie omaks vaid hinnaga:

7000.- EUR
Kiirusta, sest kinnisvara hinnad tõusevad jälle!

Kommentaarid: 2

korjan su metsad seentest tühjaks ja püüan lähiümbrusest kalad järvest välja, müün maha ja ostan selle unelmate korteri ära
jõukas ostja  |  23. jaanuar 2011
Seeni on päris palju tõesti, aga kala pole veel õnnestunud saada. Süüdi võib olla puudulik püügioskus või on mulle poest praak õnged müüdud :) Korra käis mõte peast läbi küll raha tagasi küsida.
Veikko  |  2. veebruar 2011
Email again:

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Kommenteeri: